LAEN AUTO TAGATISEL: Autolaenu pakkujad

TAGATISEGA AUTOLAEN: Tarbimislaen & Kiirlaen auto tagatisel

Auto tagatisega väikelaenud on mõeldud finantseeringu saamiseks sõiduki tagatisel. Need laenud on inimestele, kes soovivad laenuandjale oma vara pantimise näol lisagarantiid pakkuda, et saada soodsamad intressid kui ilma tagatiseta laenudel. Klient ei pea raha nimel oma vara müüma või võtma kallist kiirlaenu.

Autolaen on odavam, sest lühiajalised laenud on krediidipakkujale üsna riskantne ning tagatise olemasolu tõstab oluliselt kliendi usaldusväärsust kohusetundliku finantspartnerina. Klient võib sõidukit edasi kasutada ehk auto kasutusõigus jääb laenuperioodi lõpuni inimesele alles.

Bondora laenupakkumised

Auto Väikelaenud – taotle internetis!

Auto tagatisega tarbimislaen on vaba kasutusotstarbega väikelaen auto tagatisel tarbimise võimaldamiseks. Väikesed laenusummad, tavaliselt kuni 65-90% auto väärtusest. Autole on vajalik teha hindamisakt, mis on enamikel laenuandjatelt tasuta (mõnel juhul saab laenu ka ilma hindamisaktita). Lepingutasu suurus sõltub laenupakkuja tootevaliku täpsematest tingimustest.

Autokiirlaen on kiire väike autolaen ehk kiirlaen auto tagatisel – abimees olukorras, kus vajate raha kiiresti. Taotluse saad esitada mugavalt ja paindlikult internetis, kus laenupakkujad ootavad sind. See ei võta kauem kümmekond minutit. Edasi suhtlete teenusepakkujaga, kellega lepite kokku dokumentide vormistamise osas. Auto tagatisel kiirlaen on ilma palgatõendita ja panga konto väljavõtteta. Vaata täpsemalt laenupakkuja koduleheküljelt.